Hidrolik Makaslı Platform - Makaslı Araç Platformu - Platform İmalat

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

hidrolik makaslı platform, hidrolık makaslı platform fiyatları, makaslı platform

Hidrolik Makaslı Platform Özellikleri    :

Makas Sayısı                            : 1 ile 10 arası
Piston Saysısı                           : Çift / Tek
Yük Kapasitesi                     :100 – 10.000 kg arası

Hidrolik makaslı platform, platform hidrolik, hidrolik asansörlerin maskalı sistemidir. Makasların boyutları ortalama 1 metredir (istenilen platforma , yüksekliğe ve yük ağırlığına göre değişebilir). Hidrolik makaslı platformlar hem araç kaldırmada hemde yük kaldırmada kullanılabilir. İç mekan ve dış mekana (kullanılan alana) uygun üretimleri vardır. hidrolik makaslı platformların hareketli çeşidide mevcuttur.

Hidrolik Makaslı Platform Ölçüleri :

Yükseklik                        : minumum 1 metre
Genişlik                           : minumum  50 santimetre
Ağırlık Kapasitesi          : minumum  100 kilogram

Hidrolikli Makaslı Platform Fiyatları : 

Makaslı platformlar, platform hidrolik belirli bir özellikleri olmadığından kesin bir değer biçilemez . (fiyat alırken sizden ölçü almadan fiyat veren firmalara neye göre değer biçiyorsunuz diye sorunuz) Firmamızı arayarak platform ölçülerini belirtip kesin ve net bir fiyat alabilirsiniz .Dilerseniz ücretsiz keşifte yaptırabilirsiniz.

hidrolik makaslı platform, hidrolik makaslı yük platformu, makaslı yük platformu
Makaslı sistem, hidrolik piston yardımı ile çalışan makaslı platform ürünümüz. Maksimum 5 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Sarı renk isteğe bağlı olarak turuncu ve siyah olarak da renklendirilebilir.

Makaslı Platform seçiminde Dikkat edilmesi gerekenler

  • İhtiyacınız olan çalışma yüksekliği nedir ?
  • Gerekli maksimum platform kapasitesi nedir ?
  • Ne kadar bir platform büyüklüğü gerekmektedir ?
  • Lifti bir kattan, başka bir kata taşımak gerekecek mi ?
  • Kapalı bir mekânda mı çalışacağım ?
  • Yatay yaklaşıma ihtiyacım var mı?
  • En uygun, en güvenilir bir marka için nereye gitmeliyim ?

Hidrolik makaslı araç platformu

Hidrolik makaslı araç platformu ürünleri tek veya çift makaslı olarak imal edilir. Tabla altında iki tarafta bulunan makaslar sayesinde yük dengesi oluşturulur. Her kenarda bulunan makasın yanında da bir adet hidrolik piston bulunur. Bu hidrolik pistonlar makaslı platformu kaldırır. Her iki tarafta bulunan piston birbirleri ile beraber çalışır ve özellikleri aynıdır. İkisinin de saniyede kaldırma hızları aynıdır. Hidrolik makaslı platform ürünleri her alanda kullanılabilir. Araç Platformu olarak da bu ürünlerimiz gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hidrolik Makaslı Araç Platformu ürünleri hususi ve ticari otomobillerin katlar arası seyehatlerinde veya ürün yükleme boşatma gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca üretim bantlarında gibi üretim ve imalat hanelerde kullanılan makaslı yük platformu ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Hidrolik sistem makaslı araç platformu ürünleri kolonlu sistemin aksine platform kenarlarından ortalama 200mm tasarruf etmemizi sağlar. Platform tabanında bulunan makasların hareketi ile çalışan sistemler makaslı araç platformu olarak adlandırılır. Makaslı araç platformları 15 tona kadar ağırlığı olan bir aracı kaldırabilir. Makaslı otomobil platformları ürün yükleme boşaltma alanlarında çok işimize yarar. Makaslı araç platformları fabrika, lojistik, depo, üretim, imalat, kargo, gümrük gibi alanlarda taşıma araçlarının yükleme boşatma gibi işlemlerinde sıklıkla kullanılır.

500 kg makaslı platform, 1000 kg makaslı Platform,  1500 kg makaslı platform, 2000 kg makaslı platform, 2500 kg makaslı platform, 3000 kg makaslı platform.

1 Ton makaslı platform, 2 ton makaslı platform, 3 ton makaslı platform, 4 ton makaslı platform, 5 ton makaslı platform.

BAĞLANTILAR

Hidrolik Yük lifti – Hidrolik Yük Asansörü – Hidrolik Yük Platformu – Hidrolik Engelli Asansörü – Hidrolik Engelli Platformu – Hidrolik Araç Platformu – Hidrolik Araç Asansörü – Hidrolik Makaslı Araç Platformu – Araç asansörü – Yük asansörü – Yük Platformu – Hidrolik Araç Platformları

mg metal makina facebookmg metal makina instagram