Yük Asansörü-Servis imalat Hizmetleri MG Metal & Makina Hakkımızda

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

HAKKIMIZDA

 

MG Metal makine 2017 yılında yük platformları alanında faaliyet göstermek amacı ile Esenşehir de kurulmuştur.

Şirket kurucusu, 2011 yılında yük asansörü sektörüne giriş yapmıştır. Artan tecrübe ve gelen müşteri talepleri doğrultusunda MG Metal Makine olarak sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Firma, 2018 yılında DES Sanayi sitesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Müşterilerine, hidrolik yük platformları, hidrolik yük asansörleri ve elektrikli vinçler gibi ürünlerin montaj, demontaj, arıza ve bakımlarında çözümler üretmektedir.

Ticari olarak faaliyette bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla, güven esasına dayalı ve düzgün bir ilişki geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda yük platformu sektöründe gayretlerini sürdürmektedir.

hidrolik makaslı araç platformu

VİZYON

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir makine üreticisi olmak vizyonumuzdur.

MİSYON

Kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini mümkün olan en iyi şekilde yerine getiren bir işletme olmak misyonumuzdur.

Katılımcı, şeffaf, insana değer veren yönetim ve organizasyonumuz ve sosyal sorumluluk anlayışımız

“Başarı ayrıntılarda gizlidir“ anlayışını ilke edinen üretim ve montaj departmanlarımız

Her türlü sorununuzda Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşacak olan teknik servis departmanımız ve hep birlikte bir eser oluşturmanın sevincini paylaştığımız eşsiz takım ruhumuz ile yanınızdayız.

MG Yük Lifti , Hidrolik Yük Lift olarak en önemli referansımızın müşterilerimiz olduğunun daima bilincindeyiz. Bu yüzden müşteri odaklı çalışmaktayız.Memnun müşterilerimiz referansları ve tavsiyeleri çoğu zaman yeni başarılı işbirlikleri oluşturmaktadır. Bundan dolayı memnun müşterilerimiz en iyi referansımızdır.