Hidrolik Araç Platformu - Hidrolik Araç Asansörü - MG METAL&MAKINA

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

Hidroilk araç platformu, hidrolik makaslı araç platform, hidrolik araç asansörü, hidrolik araç platformu fiyatları

Hidrolik Araç Platformu

Günümüz şehirlerinde bina sayısının arttığı ve artık park yeri bulmanın neredeyse imkansız olduğundan yeni binalarda başta olmak artık park alanları apartman altlarındadır. Apartman altlarındaki parkların giriş çıkışlarında problem olabiliyor. Platform , Hidrolik Araç Asansörü , Araç Asansörü , Makaslı Araç Asansörü ve Araç Platformları. Bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Apartman girişinde bir araç boyu kadar otomatik açılır kapanır platformlar sayesinde araçlarınızı güvenebilir şekilde binanızın otoparkına bırakabilir ve bu esnada hiçbir sorun yaşamazsınız. Hidrolik araç platformları bizlere katlı otopark alanlarında inip çıkma durumlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Katlı otoparkların koridorları dar olduğundan çoğu sürücü araçlarını kolonlara çarpmaktadır. Asansörler araçları ve otomobilleri katlara inip çıkarttığından dolayı bu sorunla sürücülerin karşılaşması minimuma indirilir.

Hidrolik araç platformları, galeri, fuar, kiralama ve organizasyon alanlarında, konutlarda, mülklerde kısaca araç park alanlarının yapıldığı tüm alanlarda kullanılabilir. Binaların üst yada bodrum katlarının otopark olarak kullanıldığı alanlarda bize kolaylık sağlamaktadır. Otoparka yol yaptırma masraflarından daha ekonomiktir.

Hidrolik Araç Platformları Fiyatları ?

Hidrolik araç platformları fiyatları nedir? Hidrolik araç platform fiyatları gibi konuları hakkında kullanıcılar devamlı araştırma yapmaktadırlar ve bir arayış içerisindedirler.

Araç platformu ve hidrolik engelli platformları gibi yük platformlarının istenilen ölçülerde (kat yüksekliği – yük kapasitesi –  kabin ölçüleri) bu özellikler platformların fiyatı belirler.  Sizlere en makul fiyatı bir platform imalatı yapan firma verecektir.
Hidrolik araç platform – hidrolik platform – engelli platformu – hidrolik engelli platformu fiyat almak için iletişime geçin.
Tags : hidrolik platform , hidrolik araç platformunun fiyatları ,araç platformu fiyatları , hidrolik platform fiyatları , HİDROLİK MAKASLI ARAÇ PLATFORM FİYATLARI  

MG Yükünüzü hafifletecek çözümler.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

mg metal makina facebookmg metal makina instagram

Hidrolik Araç Platform Özellikleri  :

Yükseklik                    : 50cm & 20mt
Yük Kapasitesi           : 100kg & 10.000kg
Platform Ebatları       : 100mm & 2 mt
Platform Cinsi            : İsteğe Bağlı (Alüminyum – Çelik – Demir)
Çalışma Basıncı         : 160 bar
Piston                          : çift / tek  (genişlik ve ağırlığa bağlı)
Kaldırma Sistemi       : Tek  tesirli kaldırma

Platform düzgün ve sağlam zemin üzerinde çalışacak şekilde tasarlanır.
Hidrolik Silindirler honlanmış boru ve krom kaplı millerden imal edilecektir.

hidrolik araç platformu

Araç Platformu

Bu ürünler genel olarak otoparkı olan yapılarda tercih edilmektedir. Otoparkı olan apartman, galeri, gibi alanlarda otomobillerin sorunsuzca park alanına inip çıkmasında büyük kolaylık sağlar. Otopark asansörü olarak da kullanılabilecek bu ürünlerimiz araç platformu olarak geçmektedir. Araç platformları hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Hidrolik araç platformları ihtiyacınıza uygun olarak istediğiniz ölçülerde imalat yapılabilmektedir. Otomobil platformlarının standart ölçüleri bir aracın rahatlıkla girip çıkabileceği kadardır. Hidrolik sistem sayesinde elektrikler gittiğinde aracınız asansör içerisinde mahsur kalmaz. Asansöre ek olarak UPS bir cihaz takılarak elektrikler gittiğinde aracınızı manuel olarak en yakın kata indirmeniz mümkündür.