Hidrolik Engelli Asansörü - Özürlü Asansörü İMALATI - Ekonomik fiyatlı MG

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

Engelli Asansörü , Dış mekan engelli asansörü, iç mekan engelli asansöru, ev içi engelli asansöru, özürlü asansörü, hidrolik engelli asansörü, makaslı hidrolik engelli asansörleri, tek kişilik engelli asansörleri, hidrolik engelli lifti.

Hidrolik Engelli Asansörü

Hidrolik Engelli Asansörü

Hidrolik engelli asansörleri; Yaşlı, engelli ve tekerlekli sandalye hastaları için özel olarak tasarlanmış engelliler için kullanıma sunulan asansörlerdir. İmalatçı firma olarak açık tip ve kapalı tip engelli asansörlerinde kullanıcı dostu imalat ve çözümler üretiyoruz. Aradığınız ürün için sizlerin yerine göre özel ölçülerde engelli asansörü üretimimiz vardır. Ruhsat gerektirmeyen komple çelik konstrüksiyon olarak isteğe bağlı olarak istenilen malzeme kullanılmaktadır.

Hidrolik engelli asansörlerinin diğer asansörlerden farkı ;

 • Kabin kapıları (giriş kapısı) daha geniştir.
 • Standart kapı buton konum yükseklikleri daha alt seviyededir.
 • Standart kat seyir butonları daha alt seviyededir.
 • Butonlar yerlerine yatay yerleştirilir.
 • Buton düğmeleri kabartmalı yazı özelliklidir.

gibi özellikler ve eklenebilir özellikler ile diğer asansörlerden farklı kılar.

Engelli Asansörleri ve, Hidrolik Engelli Platformları olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır.

Engelli Asansörü Çeşitleri ;

 1. HİDROLİK RAYLI SİSTEM
 2. HİDROLİK MAKASLI SİSTEM

1 – Hidrolik Raylı Engelli Asansörleri ;

Kuyu genişliği olmadan kurulumu yapılan engelli asansörleridir. Engelli platformunun kenarında bulunan raylar sayesinde platform aşağı ve yukarı hareketlerini yapar.

2 – Hidrolik Makaslı Engelli Asansörleri ;

Hidrolik Makaslı Engelli Asansörü kuyu genişliği platformun sadece makaslarının kapalı olduğu yükseklik kadardır. Örnek vermek gerekirse makas demirlerinin kalınlığı 10cm diyelim ve platformun tabanında genişliği 10cm olsun ve asansör tek makaslı olsun (her makas için 10cm + taban yüksekliği ) toplamda 20cm kuyu genişliği olur. Platformu altında bulunan makaslı indirip kaldırır. Platform yükseldikçe makaslarda ortaya çıkar, Platform indikçe makaslar kaybolur ve platform kapalı iken zemin çıkıntısı belli olmaz ve dekore bozulmaz.

Hidrolik Engelli Asansörleri Nerelerde kullanılır ?

Depolarda, okullarda, apartmanlarda, iş yerlerinde ve ihtiyaç duyulan mekanlarda sessiz ve sorunsuz çalışabillirler.  Engelli vatandaşlarımızın güvenle kat arası yolculuk yapabileceği sistemdir. Engelleri olan bireylerin ulaşımını, merdiven çıkamama gibi sorunlarının olduğu her yerde Engelli Asansörleri kullanılabilir.

Engelli Asansörleri iki çeşittir ;

Bina içi ve bina dışı olmak üzere dış mekan engelli asansörleri ve iç mekan engelli asansörleri olarak iki sınıfa ayrılırlar.

Engelli Asansörleri (Özürlü Asansörü , Özürlü Asansörleri)

Özürlü Asansörleri, Hidrolik engelli asansörleri gibi aynı şekilde kullanılır ve kullanım amaçları aynıdır. Halk dilinde özürlü asansörü diye geçen engelli asansörleri engelli vatandaşlarımızın kat arası ve rampalarda yaşadıkları engelleri aşmak için tasarlanmıştır. Bu doğrultuda özürlü asansörleri ile engelli vatandaşlarımız engel tanımadan kat arası yolculuklarını gerçekleştirebileceklerdir.

Engelli Asansörü Fiyatları ? , Hidrolik engelli asansörü fiyatları ?(Özürlü Asansörleri Fiyatları ?)

Engelli Asansörleri ve özürlü asansörleri için belirli bir fiyat vermek çok zordur. Çünkü Asansörün yapılacağı yer, zemin, yükseklik, kabin genişliği, kabin cinsi, kabin ağırlığı, kaldırılacak maximum yük gibi değişgen faktörlerden dolayı, engelli asansörü … fiyatla demek ve özürlü asansörü … fiyatla değişen fiyatlardan dolayı kesin bir fiyat verilemez.

Hidrolik Engelli Lifti

Hidrolik Engelli Liftleri normal hidrolik engelli asansörleri gibi aynı görevi yapmaktadır. Hidrolik Engelli lifti özellikleri, çalışma prensibleri ve görevleri engelli asansörleri ile aynıdır. Görünüşleri hidrolik asansörler gibi daha sade ve dış ortamlarda muhafaza edilir. Bu yüzden dış donanımlarıda, dış ortama dayanıklı bir biçimde imal edilmektedir.

Hidrolik Engelli Lifti fiyatları

Hidrolik engelli liftlerinde sabit bir fiyat vermek doğru değildir. Liftin sizin sipariş esnasında ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat belirtilir. Hidrolik engelli lifti fiyatları kullanacağınız liftin hangi ortamda kullanılacağı (iç mekan ve dış mekan gibi), yükseklik, genişlik, ve kaldıracağı maximum ağırlığa göre en doğru fiyat verilebilir.

Engelli Asansörü / Lifti Özellikleri
 • Hidrolik tahrik sistemi
 • Çift fren tertibatı
 • 0,15m/sn hız.
 • Yumuşak ve hafif kalkış ve duruş sistemi.
 • Manuel el ile kurtarma sistemli
 • Otomatik hidrolik fren sistemi.
 • Hortum Patlama Güvenliği
 • Sonsuz vidalı pompa sistemi
 • Dijital gösterge