Engelli Asansörü Hidrolik - Özürlü Asansörü İMALAT Ekonomik fiyatlı

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

dış mekan engelli asansöru, iç mekan engelli asansöru, ev içi engelli asansöru, özürlü asansörü, hidrolik engelli asansörü.

Hidrolik Engelli Asansörü

Hidrolik engelli asansörü; Yaşlı, engelli ve tekerlekli sandalye hastaları için özel olarak tasarlanmış engelliler için kullanıma sunulan asansörlerdir. Hidrolik engelli asansörlerinin diğer asansörlerden farkı ;

  • Kabin kapıları (giriş kapısı) daha geniştir.
  • Standart kapı buton konum yükseklikleri daha alt seviyededir.
  • Standart kat seyir butonları daha alt seviyededir.
  • Butonlar yerlerine yatay yerleştirilir.
  • Buton düğmeleri kabartmalı yazı özelliklidir.

gibi özellikler ve eklenebilir özellikler ile diğer asansörlerden farklı kılar.

Engelli Asansörleri, Hidrolik Engelli Asansöru ve, Hidrolik Egelli Platformları olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır.

1-HİDROLİK RAYLI SİSTEM

2-HİDROLİK MAKASLI SİSTEM

Hidrolik Engelli Asansörü Nerelerde kullanılır ?

Depolarda, okullarda, apartmanlarda, iş yerlerinde ve ihtiyaç duyulan mekanlarda sessiz ve sorunsuz çalışabilen, engelli vatandaşlarımızın güvenle kat arası yolculuk yapabileceği sistemdir. (EGS) Emniyet güvenlik sistemi ile müşterilerin depolama sorunlarına alternatif çözümler sunaktadır.

Engelli Asansörü (Özürlü Asansörü)

Özürlü Asanörleri, Engelli Asansörleri gibi aynı şekilde Kullanılır ve kullanım amaçları aynıdır. Halk dilinde özürlü asansörü diye geçen egelli asansörleri engelli vatandaşlarımızın kat arası ve rampalarda yaşadıkları engelleri aşmak için tasarlanmıştır. Bu doğrultuda özürlü asansörleri ile engelli vatandaşlarımız engel tanımadan kat arası yolculuklarını gerçekleştirebileceklerdir.

Engelli Asansörü Fiyatları ? (Özürlü Asansörleri Fiyatları ?)

Engelli Asansörleri ve özürlü asansörleri için belirli bir fiyat vermek çok zordur. Çünkü Asansörün yapılacağı yer, zemin, yükseklik, kabin genişliği, kabin cinsi, kabin ağırlığı, kaldırılacak maximum yük gibi değişgen faktörlerden dolayı, engelli asanörü … fiyatla demek ve özürlü asansörü … fiyatla değişgen fiyatlardan dolayı kesin bir fiyat verilemez.