Apartman Engelli Asansörü - Yaptırabilir miyim? MG METAL&MAKINA

Sabah : 8.30 Akşam : 19:00

Hidrolik engelli platformu, Apartman engelli asansörü, Apartman engelli asansörü fiyatları, Apartmana Engelli Asansörü Yaptırabilir miyim.

Apartman engelli asansörü

Apartmanlarda normal günlük hayatta kullandığımız insan asansörü olmayan ve merdiven kullanması gereken ama yaşlı, engelli, kaza geçirmiş kişilerin bunları kullanması zor olan yerlerde kullanılan asansör modelidir. Bu tip alanlarda bir numaralı çözüm olan apartman engelli asansörleri, modelleri, standart ölçüleri ve fiyatlandırılması ile ilgili tüm bilgiler burada. Günlük hayatta kullanılan insan asansörü olmayan yerlerde yaşlı, engelli kişiler için çözüm olarak sunulan en cazip asansör modelidir Apartman Engelli Asansörleri.

Apartmana Engelli Asansörü Yaptırabilir miyim?

Evet apartman engelli asansörünü apartmanınızın iç veya dışına balkon asansör olarak da yerinizin müsaitliğine göre istediğiniz alana yaptırabilirsiniz. Apartman engelli asansörü apartmanınızın içine merdivenlerinizin yan kısımlarına veyahut da apartmanınızın içinde dairenize bile uygun modeli seçerek yaptırabilirsiniz. Engelli asansörleri sayfamızdan ürünlerimize incelerseniz eğer daire içlerinde yapılan portatif şık görünümlü dairenize güzel görünüm katacak ürün örneklerimiz ve daha önce yaptığımız çalışmalarımız bulunuyor.

Apartman engelli asansörü ölçüleri

Bu tip ve diğer modellerde de olduğu gibi belli standart ölçü vermek sizleri yanıltır. Bu ürünler sizlerin kullanım alanlarınızın müsaitliğine göre ve kullanım ihtiyaçlarınızıa göre değişir. En küçük model olarak 30cm genişliğine ve 50 cm derinliğinde bir model tekerlekli sandelye ile girmek imkansızdır. Ama içerisinde sandalye koyduğumuzda oturarak veya ayakta durarak kullanılabilir. Bu yüzden ölçülerinizi kendiniz çıkarabilirsiniz yani ölçüler sizin kullanım ihtiyacınızdır.

Apartman engelli asansörü fiyatları

Fiyatlar evet her şey tamam fakat fiyatta bizim için önemlidir. Ölçüler sorusuna cevap verirken tamamen kullanım ihtiyacınıza bağlı olduğunu söylemiştik. Fiyatlarda bu ölçülere göre değişmektedir. Ölçülerinizin kesin olduğunda aldığınız fiyatta kesindir. Sizler kullanım alanınızın resimleri ve kullanım ihtiyacınıza göre ölçü ve ebatlarınızı belirleyin daha sonrasında bizimle iletişime geçin. 2 Yıl garantili net En uygun fiyatı sizlere sunalım.

Portatif engelli Asansörü

Portatif engelli asansörleri modellerimizi ve kullanım alanlarını yukarıda yazımızda bulunan linke tıklarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Da önce yaptığımız çalışmaları inceleyin sizlere uygun model ile karşılaşacaksınızdır. Aşağıda ilgili çalışmalarımızı listeledik bunlarada göz atabilirsiniz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan birini beğenirseniz ürün ismini numarasını ve ölçülerinizi belirterek en uygun fiyat teklifini anında alabilirsiniz.

Leave a Comment

(2 Yorum)

 • Engin *****

  Apartman içerisinde kullanabilmemiz için bir adet engelli asansörü fiyatı alabilirmiyim. Çift fren sistemli olması bizim için daha iyi olacaktır engelli asansörü büyüklüğü bir tekerlekli sandalye rahatça girip çıkabilsin bizim için yeterlidir.

  • MG Metal&Makina

   Merhabalar,
   Tekerlekli sandalye kullanımı için bu ürünlerimiz kullanıma uygundur. Belirttiğiniz gibi çift fren sistemli olarak fiyat bilgisini gün içerisinde sizlerle paylaşacağız.

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak.